מימון פלוס

חברת מימון פלוס עוסקת בייעוץ וליווי הליך נטילת משכנתא חדשה ומתמחה בענף המשכנתאות והבנקאות למגזר הפרטי והעסקי. באמתחתנו ניסיון עשיר וידע נרחב המאפשרים לנו לנהל תיקי משכנתאות באופן מיטבי, ולטפל בנוטלי משכנתא חדשה ובממחזרי משכנתא קיימת.

חשוב לדעת כי משכנתא הינה עסקה לכל דבר המתבצעת מול גופים פיננסיים גדולים, שמעוניינים כמובן להרוויח. יתר על כן, מדובר בסכומים גבוהים ביותר ובמסלולים שונים הדורשים הבנה מעמיקה, תכנון נכון והתנהלות מושכלת מול הבנק. חברת משכנתא פלוס פועלת מול כל הבנקים למשכנתאות ומספקת ללקוחותיה ייעוץ אובייקטיבי בלתי תלוי, במטרה לספק להם את המשכנתא הטובה והזולה ביותר.

השיטה שלנו

ניסיון, מקצועיות וחסכון כספי

אנו מסייעים לכל לקוח לבחור בבנק ובמשכנתא המתאימים לו בהתחשב בנתוניו האישיים והפיננסיים, וכמו כן מנצלים את הכרותינו רבת השנים עם מערכת הבנקאית לצורך ניהול משא ומתן מול הגורמים הרלבנטיים. כך זוכים לקוחותינו בהצעה המשוקללת, המתאימה והנכונה ביותר עבורם, לאחר בחינת כל מוצרי הבנקים למשכנתאות בישראל. הנכם מוזמנים לפנות אלינו וליהנות מחיסכון כספי ניכר, ומשירות אדיב ואכפתי לכל אורך הדרך.

ליווי כולל ללקוח החברה (מהצעד הראשון ועד לחתימה בבנק וקבלת הכסף)

צוות היועצים שלנו בהובלת הכלכלן הראשי של החברה אנו מחויבים ללקוחות החברה במאת האחוזים, האינטרס שלהם הוא המטרה שלנו. אנו מלווים אותך באופן צמוד לאורך כל ההתנהלות מול הבנקים השונים, מהצעד הראשון ועד לחתימת החוזה בה כמובן מגיע יועץ משכנתאות שלנו ביחד עימכם. היועץ ינחה יסביר וייעץ הכל שלב ושלב, ייתן מענה לכל שאלה או בעיה, יפעל למענך מול המערכת הבנקאית.

בניית תמהיל משכנתא אחראי ואטרקטיבי

לאחר פגישת הייעוץ עם אחד מצוות היועצים שלנו בתחום המשכנתאות אשר במהלכה יקבל היועץ תמונה ברורה של הצרכים הנקודתיים שלך, את היכולות שלך בהווה ובעתיד ואת שאיפותיכם, היועץ יבנה מס' תמהילים אפשריים אשר יתפרו באופן מדויק למידותך. התמהיל הנבחר יבנה באופן שקול ומקצועי שידע לנצל את מצב השוק אך במסגרת הסיכון שמתאים לך.

מכרז רביות

בזכות מחזורי העבודה הגדולים שלנו עם המערכת הבנקאית בתחום המשכנתאות, בזכות הקשרים האישיים החזקים בכל הבנקים, בזכות התחרות שאנו יוצרים בין הבנקים באמצעות מכרז ריביות פתוח, ובזכות היכולת שלנו להתאים את תיק המשכנתא לדרישות הבנק, אנו יכולים להשיג עבורכם ריביות מהאטרקטיביות ביותר הקיימות.

עושים בכל בשבילך

צוות התפעול שלנו נותן ליווי צמוד לשלב שבים חתימת החוזה לקבל הכסף, בדגש על הבירוקרטיה : טאבו, מנהל מקרקעי ישראל, חברה משכנת, רשם המשכנות, שמאות, עורכי דין, תיאום כולל (כשלוש פעמיים) מול עו"ד של החברה המשכנת, העברת מסמכים לבנק, ביטוחים ועוד…

מתוך הבנה שלנו שאף אחד לא אוהב את התעסקות האינסופית והמתסכלת הזו, ומכיוון שאנחנו כבר מכירים את כל הגורמים הרלוונטיים אליך, אנחנו נרוץ בשבילך ונעשה זאת עבורך.

(לא חובה, כרוך בתוספת תשלום)