אשראי חוץ בנקאי

כסף נזיל בחשבון העסקי הוא אחד האתגרים המורכבים בכל עסק, הן מבחינת יציבות פיננסית והן מבחינת הרחבת העסק ופיתוח מוצרים/מחלקות/סניפים נוספים. באופן טבעי כל עסק זקוק לאותו כסף נזיל, אך לא תמיד הוא קיים בפועל. הרי כדי להשקות את העסק, יש צורך תמיד בעוד ועוד אשראי, וזוהי אקסיומה הברורה לכל בעל עסק. באופן טבעי, היחסים עם הבנק יהיו קפדניים וצמודים, אך יחד עם זאת הבנק חושש לכספו ולא תמיד משחרר את האשראי הדרוש לעסק או לצרכים פרטיים.

אנשים פרטיים או עסקים שזקוקים לכסף נזיל, יוכלו להשיגו דרך הבנק האישי לאחר ניהול מו"מ הדוק ולעיתים גם שכנוע ארוך, אך חשוב להבין כי אפשרות גיוס אשראי מהבנק פוגעת בתזרים השוטף של העסק וייתכן כי לאחר שינוי המסגרת התנאים ישתנו לרעה, מה גם שהריביות תהיינה גבוהות יותר, דבר העשוי להוות פגיעה כלכלית עבור החברה או עבור האדם הפרטי.

הכירו את האשראי החוץ בנקאי

הלוואות חוץ בנקאיות הפכו לפופולרית בקרב בעלי עסקים וניתן להבין למה. מדובר על הלוואות המונות מספר רב של יתרונות; הן קלות ומהירות לביצוע, אינן דורשות היערכות מיוחדת, אין צורך לבצע שינויים במסגרת, הן נפרסות להחזרים נוחים המתאימים לצרכי העסק או צרכים פרטיים והכי חשוב – הריביות נמוכות יותר ביחס לבנקים.

חשוב לציין, כי סוגים רבים של אשראי חוץ בנקאי לעסקים ניתנים לאחר בירוקרטיה קצרה יחסית, לעיתים ללא הצגת ערבויות, או ערבויות קלות יותר, אך עדין יש צורך בביטחונות ספציפיים. כמו כן, אשראי חוץ בנקאי ניתן לקחת מקרנות שונים וגופים פרטיים המציעים תנאים נוחים וקבלה מהירה של הכספים.

חברת מימון פלוס מתמחה בגיוס אשראי חוץ בנקאי עבור סגירת פערי תזרים ומימון ההון החוזר בעסק, עבור פיתוח והרחבת העסק, כמו גם עבור פתיחת עסק חדש או עבור צרכים פרטיים. צוות החברה מלווה את לקוחותיו לאורך כל הדרך ומעניק ארסנל פתרונות יצירתיים המותאמים באופן אישי לכל לקוח.

לקבלת ייעוץ אישי מצוות החברה השאירו פרטים או התקשרו 03-6336234